Sosyal Hizmetler Kurumu


Dijital dünyada desteğe ihtiyaç duyduğunuz bir çok alanda hizmet veriyoruz.


Dijital atmosferde bir markanın desteğe ihtiyaç duyduğu bir çok alan mevcut. Dijital pazarlamanın gelişmesi ve çeşitlenmesiyle bu alanlar da her gün artış gösterebiliyor. getsocial, dinamik ve genç yapısıyla bu değişikliklere anında uyum sağlar, markalarının uyum sürecini hemen tamamlar. Bunu, Türkiye'de ilk olan "sektörel yaklaşım" stratejisine ve genç, teknolojiyi ve dijitali hemen kavrayabilen çalışanlarına borçlu.

Nasıl bir ajans olduğumuzu mu merak ediyorsunuz?

Hakkımızda daha fazlası...

 

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Stratejisi ve Danışmanlığı

Sadece sizin markanıza ve bulunduğunuz sektöre özel bir analiz yapar, sonuçları göz önünde bulundurararak sadece markanıza özel bir strateji geliştiririz. Markanızın dijital dünyaya tam uyum sağlaması için sürekli tavsiye ve fikirlerimizi sunarız.

Topluluk Tasarımı ve Yönetimi

Markanızın hedef kitlesini tanıyor ve sosyal mecralarda inşa etmek için gerekli çalışmaları yaparız. Kitleyi inşa ettikten sonra, bu kitleyi şekillendirmek, ilgilerini yüksek tutmak ve markanıza yakın hissetmesi için bütün hünerlerimizi kullanırız.

İçerik geliştirme ve Yönetimi

Doğru içerik üretimi, sosyal medya iletişiminin en can alıcı noktasıdır. Hedef kitleye verilen mesaj, iletişimin kaderini belirler. Dolayısıyla, iletişim öncesi titiz çalışmanın sonuçları analiz ederek, kitleye en uygun dil kurgulanır ve o frekansta kitlenin tepki verebileceği etkili içerikler üretilir.

Dijital PR (PR 2.0)

Markanızın sadece sosyal medya evreninde yürüttüğü iletişim çalışmaları dahi Dijital PR adına oldukça etkilidir. Çünkü sizin hedef kitlenizdeki insanların markanız hakkında konuşması paha biçilemez bir değer yaratır. Ancak biz bununla kalmıyor, dijital dünyanın bütün ünlü medya kanallarını (fenomenler, ünlü bloggerlar, yüksek kapasiteli sektör blogları) markanıza seferber etmek için çalışıyoruz.

Kampanya Geliştirme ve Uygulama

Sosyal medya iletişiminin en can alıcı ve takipçi açısından eğlenceli kısmı olan kampanyaları kesinlikle ihmal etmemek gerekiyor. Markanızın hedef ve mesajına uygun yaratıcı kampanyalar kurguluyor ve oldukça tatmin edici sayısal ve algısal sonuçlar elde ediyoruz.

Dijital Medya Takip Sistemi (socialspy)

socialspy ile markanız hakkında internet ortamına yazılan bütün yorumları (facebook, twitter, diğer sosyal ağlar, sözlükler, bloglar...) bulur, listeler ve sınıflandırırız. Sonucu ayrıntılı grafik ve analizlerle sizlere sunarız.

Sosyal CRM

Müşterilerinizin sosyal medya üzerinde paylaştığı bütün şikayet ve yorumları anında size iletir; müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini sürekli yüksek tutmak için bir çok çalışma yaparız.

Dijital Medya Satın Alma

Facebook, Twitter, Linkedin ve Foursquare'de; bazı durumlarda Google AdWords'te reklam satın alma danışmanlığı yapıyor ve gerekli kreatifleri hazırlayarak satın alımını yapıyoruz.

Web Geliştirme ve Programlama

Markanızın ihtiyaç duyduğu her alanda küçük ya da büyük çaplı web geliştirme projelerinizi yapıyoruz.

E-Posta Pazarlama

Markanıza özel e-posta tasarımı ve datanıza gönderim yapıyoruz.

Mobil Pazarlama

Ortaklarımızla mobil uygulamalar geliştiriyor, sosyal medya iletişiminin mobil ayağını eksiksiz yerine getiriyoruz.

Online-Offline Etkileşimli Projeler

Markaların hedef kitleleriyle bir araya geldiği projelerin, en başarılı ve en etkilileri olduğuna inanıyoruz. Bu projeleri sosyal medya ile entegre kurguluyor ve etkiyi maksimuma çıkaracak kampanyalar, etkinlikler organize ediyoruz.

Bu hizmetlerden bir ya da bir kaçına ihtiyacınız mı var?

Hadi Sosyalleşelim!

Bizimle hemen iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmamızı sağlamak için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.